czwartek, 13 marca 2014

Nie rozumiem #1

Ludzie pracujacy w korporacji, ktorzy w korespondencji sluzbowej posluguja sie takimi czcionkami jak Comic Sans MS lub Monotype Corsiva.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz