Ludzie pracujacy w korporacji, ktorzy w korespondencji sluzbowej posluguja sie takimi czcionkami jak Comic Sans MS lub Monotype Corsiva.
czwartek, 13 marca 2014
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Blog pisany z miłości do znaków interpunkcyjnych. Reszta to tylko dodatek.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz