Czasami wydaje mi się, że obecnie (w ogóle) główną funkcją sztuki jest bycie czynnikiem dowartościowującym dla ludzi, którzy się nią zajmują (interesują).
Bardzo to nas nobilituje jako gatunek.
W ogóle to ludzkość za czasów swej kolebki była chyba za mało tulona i zbyt często bita po głowie.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ludzkość wypadła z kolebki! Na główkę.
OdpowiedzUsuń