Czasami wydaje mi się, że obecnie (w ogóle) główną funkcją sztuki jest bycie czynnikiem dowartościowującym dla ludzi, którzy się nią zajmują (interesują).
Bardzo to nas nobilituje jako gatunek.
W ogóle to ludzkość za czasów swej kolebki była chyba za mało tulona i zbyt często bita po głowie.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bitchy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bitchy. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 15 stycznia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)